Szukaj

Antybiotyki a alkohol ?

Komentarze do: Angina
Odpowiedz w wątku
weselna
~weselna 13-06-2007 13:04

hej..dopadło i mnie,,zaden lekarz nie powiedział mi ze to ANGINA, moge sie tylko domyslać... ze chyba tak. Zapisano mi FORCID 1000... i mam nadzieje ze mi szybko minie... mam ból gardła...nic nie jem... nie pije... i wręcz wypluwam sline bo ból sprawia mi jej przełykanie... prócz tego nic mnie nie boli, nie mam gorączki, zadnej ropy, zadnego zaczerwienienia widocznego w gardle... tylko ten ból gardła przy przełykaniu! WIEM ZE ZACZYNAA MI SIE CHORÓBSKO I MAM NADZIEJE JE SZYBKO ZWALCZYC....?!?
ale mam pytanie ... jak to jest z antybiotykami i alkoholem???
wiem ze wogóle nie powinno ono paść...bo nie mozna łączyc! no ale jednak.. za 4 dni mam wesele i chciałbym chociażby toast wypic??? moge nie moge????

madzia:)
~madzia:) 16-06-2007 22:08

No wiec tak z doświadczenia Ci doradze że jezeli łączysz alkochol z antybiotykiem to wsumie nic sie człowiekowi nie dzieje złego tylko działania % z antybiotykiem jest dużo dużo mocniejsze a także przerywa leczenie wiec bez sensu jest brać antybiotyk skoro masz pić alkohol:P lepiej sobie odpuść gdyż dość że sie nie wyleczysz a bakterie nabiorą odporności na Twój antybiotyk to jeszcze na drugi dzień możesz sie spodziewać kaca ;) pozdrawiam:) i życze szybkiego powrotu do zdrowia:)

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Angina"