Szukaj

Amoreczek93

Komentarze do: Torbiel
Odpowiedz w wątku
amoreczek93
amoreczek93 14-01-2008 20:32

Mam 14 lat, rok temu trafiłam do szpitala z bardzo silnymi bólami podbrzusza i okolic nerek, okazała się, że to torbiel na jajniku. Zostałam skierowana do ginekologa. Przepisał mi odpowiednie leki. W ciągu niecałego miesiąca ból ustąpił. Rok póżniej ból powrócił tak około października. Ból jest przewlekły i niedowytrzymania. Wiele razy całymi dniami płakałam z bólu. Ból ten mnie paraliżuje sprawia,że z wielkim trudem chodzę. Wyciska ze mnie wszystkie łzy. Boję się, że teraz będzie żle .. Proszę pomóżcie ! Odezwijcie się !

bacardi9
bacardi9 16-01-2008 13:45

Hej moja przyjaciolka wlasnie wczoraj byla u ginekologa bo ja strasznie jajniki bolaly...az wytrzymac z bolu nie mogla i okazalo sie ze ma torbiel na jajniku..W sobote idzie do szpitala i bedzie miala operacje..Ty tez powinnas miec..Jezeli tego nie poddasz sie operacji to moze byc juz zapozno i mozna nawet umrzec..Wiec czym predzej idz z mama do ginekologa!!!

dwww
dwww 11-03-2008 16:29

Idz do lekarza pediatry on skieruje Cie na bedania. nie tylko Ty masz taki problem.

PaciQ
PaciQ 11-06-2008 08:34

Jeśli masz takie bardzo mocne bóle to udaj sie do ginekologa. Bo cysta może już być bardzo duża dlatego tak bardzo boli. Jeśli cysta będzie duża to dostaniesz skierowanie do lekarza na operacje. I będzie wszystko dobrze. Ja wczoram byłam u ginekologa .. Stwierdzono u mnie cyste na prawym jajniku. Ma 23 mm .. w czwartek ide do kontroli na usg. jeśli cysta będzie większa dostane taki zastrzyk po którym ona powinna sama pęknąć. Jeśli nie pęknie to niestety będzie czekał mnie zabieg. Alee ja mam w nadziei że wszystko będzie dobrze i ta cysta mi pęknie. Wtedy obejdzie się bez operacji. Za Ciebie też trzymie kciuki i mam nadzięje, że będzie wszystko wpożądku jak i u Ciebie tak i u mnie ;** pozdrawiam gorącoo

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Torbiel"